Загальна інформація

Завдяки своїй функції  такі препарати у критичні періоди вегетації рослин на біохімічному рівні дають їм сигнал до оптимізації вегетативних процесів, причому  норма внесення листкових добрив є на порядки меншою за норму основних добрив. Тож вартість обробки 1 га є в рази меншою, ніж обробка основними добривами, враховуючи, що більшість мікродобрив вносяться одночасно з іншими агрохімікатами і не потребують додаткових технологічних витрат. До чого це призводить?

Гумати активізують обмін речовин у рослинах, стимулюють процеси дихання, синтезу білків та вуглеводів, збільшують ступінь  засвоєння ними добрив з ґрунтового розчину, підвищують опір  стресам, викликаними кліматичними факторами і засобами захисту рослин. Як неспецифічні активатори імунної системи — підвищують опір рослин різним захворюванням. Передпосівна обробка насіння гуматами покращує схожість та укорінення, сприяє перезимуванню озимих культур. Отже, гумінові препарати дозволяють за усіх рівних умов отримати кращу врожайність, або зменшити внесення основних добрив при однаковій врожайності.

Сертифікована лабораторія контролює якість вхідної сировини, напівфабрикати в процесі виробництва, готову продукцію. Ми відповідаємо за точність і стабільність хімічного складу наших препаратів.

Наша продукція представлена у реєстрі пестицидів та агрохімікатів, дозволених до застосування в Україні.

Препарати НВФ «Добробут» успішно застосовуються в багатьох регіонах України, зокрема господарствами Переяслав-Хмельницького, Бориспільського, Броварського, Васильківського, Обухівського, Володарського, Тетіївського районів Київщини; Олександрійського, Ульяновського, Гайворонського районів Кіровоградщини, Черкаської, Запорізької, Херсонської областей. Широким є і спектр культур, що обробляються нашими препаратами: пшениця і ячмінь, озимі та ярі, кукурудза, соняшник, соя, ріпак.