Стимулятори та мікродобрива з гуматом

Завдяки своїй функції  такі препарати у критичні періоди вегетації рослин на біохімічному рівні дають їм сигнал до оптимізації вегетативних процесів, причому  норма внесення листкових добрив є на порядки меншою за норму основних добрив. Тож вартість обробки 1 га є в рази меншою, ніж обробка основними добривами, враховуючи, що більшість мікродобрив вносяться одночасно з іншими агрохімікатами і не потребують додаткових технологічних витрат. До чого це призводить?

Гумати активізують обмін речовин у рослинах, стимулюють процеси дихання, синтезу білків та вуглеводів, збільшують ступінь  засвоєння ними добрив з ґрунтового розчину, підвищують опір  стресам, викликаними кліматичними факторами і засобами захисту рослин. Як неспецифічні активатори імунної системи — підвищують опір рослин різним захворюванням. Передпосівна обробка насіння гуматами покращує схожість та укорінення, сприяє перезимуванню озимих культур. Отже, гумінові препарати дозволяють за усіх рівних умов отримати кращу врожайність, або зменшити внесення основних добрив при однаковій врожайності.

Сертифікована лабораторія контролює якість вхідної сировини, напівфабрикати в процесі виробництва, готову продукцію. Ми відповідаємо за точність і стабільність хімічного складу наших препаратів.

Наша продукція представлена у реєстрі пестицидів та агрохімікатів, дозволених до застосування в Україні.

Препарати НВФ «Добробут» успішно застосовуються в багатьох регіонах України, зокрема господарствами Переяслав-Хмельницького, Бориспільського, Броварського, Васильківського, Обухівського, Володарського, Тетіївського районів Київщини; Олександрійського, Ульяновського, Гайворонського районів Кіровоградщини, Черкаської, Запорізької, Херсонської областей. Широким є і спектр культур, що обробляються нашими препаратами: пшениця і ячмінь, озимі та ярі, кукурудза, соняшник, соя, ріпак.

На поточний момент лінійка продукції ПП «НВФ «Добробут» включає:

  • Стимулятор росту «Гумат калію рідкий безбаластний «Добробут»
  • Мікродобриво «Гумат калію рідкий безбаластний «Добробут-Мікроелементи»
  • Мікродобриво «Гумат калію рідкий безбаластний «Добробут-ZnB»
  • Мікродобриво «Гумат Добробут-Ріст»
  • Мікродобриво «Гумат Добробут-Баланс»
  • Мікродобриво «Гумат Добробут-Достигання»
  • Мікродобриво «Гумат «Добробут-Буряк»

Стимулятор росту «Гумат калію рідкий безбаластний «Добробут»

Вироблений з низинного торфу Волині, препарат має концентрацію гумінових речовин 75-80 г/л, а технологія виробництва дозволяє одержувати продукти стійкого складу та концентрації, які не блокують роботу форсунок оприскувачів.

Препарат містить макроелемент калій у концентрації 12 г/л.

Стимулятор росту «Гумат калію рідкий безбаластний «Добробут» застосовується для передпосівної обробки насіння та позакореневих внесень.

Препарат забезпечує кращі сходи, сприяє розвитку кореневої системи, активізує обмін речовин, синтез білків та вуглеводів, збільшує ступінь засвоєння поживних речовин.

Стимулятор росту «Гумат калію рідкий безбаластний «Добробут» окрім активізації ростових процесів діє як:

  • антистресант
  • прилипач

Норма застосування складає 0,4 л/га для листкових внесень та 3 л/т насіння.

Рекомендована кратність листкових обробок складає 2-4. В загальному, бажано додавати препарат щоразу, коли відбувається листкова обробка засобами захисту рослин.

Препарат сумісний з усіма відомими засобами захисту та мінеральними добривами.

Мікродобриво «Гумат калію рідкий безбаластний «Добробут-Мікроелементи»

Як і попередній препарат дане мікродобриво сприяє росту та стійкості рослин. Окрім цього наявність мікроелементів у хелатній формі дозволяє вплинути на основні біохімічні процеси в період проростання зерна та вегетації рослин.

Препарат містить макроелемент калій у концентрації 12 г/л.

Норма та кратність застосовування аналогічні попередньому продукту.

Склад та співвідношення мікроелементів може бути індивідуальним за замовленням споживача.

Препарат сумісний з усіма відомими засобами захисту та мінеральними добривами.

Мікродобриво «Гумат Добробут-Ріст»

Уся лінійка препаратів «Добробут» за основу має солі гумінової кислоти, одержані переробкою низинного торфу Волині. Концентрація гумінових речовин складає 75-80 г/л.

Дане мікродобриво окрім гумінових речовин та мікроелементів у хелатній формі містить макроелемент азот у концентрації 185 г/л, що є одним з найвищих показників серед рідких комплексних мікродобрив.

Продукт містить макроелемент калій у концентрації 12 г/л.

Препарат застосовується для підтримки білкового синтезу та ростових процесів і найбільш ефективний на початкових фазах вегетації рослин.

Склад та співвідношення мікроелементів може бути індивідуальним за замовленням споживача.

Норма застосування складає 0,4 л/га при кратності обробок 1-2.

Мікродобриво «Гумат калію рідкий безбаластний «Добробут-ZnB»

Препарат має таку саму дію, як і мікродобриво «Гумат калію рідкий безбаластний «Добробут-Мікроелементи», але з підвищеним вмістом БОРУ та ЦИНКУ – 5 г/л.

Препарат містить макроелемент калій у концентрації 12 г/л.

Дане мікродобриво застосовується на посівах кукурудзи у фазах 3-5 та 6-8 листків.

Норма застосування складає 0,4 л/га за одну обробку.

Мікродобриво «Гумат Добробут-Баланс»

Мікродобриво застосовується для балансування обмінних процесів у проміжних фазах вегетації.

Препарат містить макроелементи ахот, фосфор та калій у концентраціях 46, 52 та 46 г/л відповідно.

Окрім NPK мікродобриво містить набір мікроелементів у хелатній формі. Склад та співвідношення мікроелементів може бути індивідуальним за замовленням споживача.

Норма застосування складає 0,4 л/га при кратності обробок 1-2.

Мікродобриво «Гумат Добробут-Достигання»

Мікродобриво застосовується у пізніх фазах вегетативного процесу і направлене на стимуляцію вуглеводного обміну та дозрівання, збільшення врожайності, покращення якісних показників врожаю.

Препарат містить макроелементи фосфор та калій у концентраціях 78 та 63 г/л відповідно.

Склад та співвідношення мікроелементів може бути індивідуальним за замовленням споживача.

Норма застосування складає 0,4 л/га при кратності обробок 1-2.

Мікродобриво «Гумат «Добробут-Буряк»

Препарат містить гумат натрію у концентрації 75-80 г/л, макроелемент азот, мікроелементи у хелатній формі та підвищений вміст бору (10 г/л) та марганцю (2 г/л).

Мікродобриво застосовується у фазах 4-6 та 10-12 справжніх листків.

Норма застосування складає 0,4 л/га за одну обробку.

Увага! Виключним правом на реалізацію препарату «Гумат калію рідкий безбаластний «Добробут» володіє приватне підприємство «Науково-виробнича фірма «Добробут» та уповноважені дилери. Перевірити повноваження дилера можна за телефоном +380(95) 591 42 93. Остерігайтесь підробок.