Про науково-виробничу фірму «Добробут»

Гумат калію, гумат калия, стимулятори росту, антистресанти.

Приватне підприємство «Науково-виробнича фірма «Добробут» —  вітчизняний виробник повного циклу з переробки торфу та вугілля у гумінові препарати. З часів свого заснування у 2006 р., компанія не припиняє дослідження в області технології та дії гумінових препаратів. Тісна співпраця з науковими установами, експертиза Олександрійського заводу гірського воску (унікальне підприємство на теренах бувшого СРСР, на якому вперше в світі промилово отримано гуміновий продукт), та регулярний діалог зі споживачами — запорука нашої компетентності у питаннях застосування гумату та стабільної якості продукції.

У якості сировини НВФ «Добробут» використовує низинний торф з Полісся та Волині та буре вугілля Олександрійського бассейну. Унікальна технологія дозволяє отримувати продукти зі стабільним складом та високою концентрацією діючих речовин. Наші продукти сумісні з органічними і мінеральними добривами та усіма широко відомими засобами захисту рослин.

Сертифікована лабораторія контролює якість вхідної сировини, напівфабрикати в процесі виробництва, готову продукцію. Ми відповідаємо за точність і стабільність хімічного складу наших препаратів.

Наша продукція представлена у реєстрі пестицидів та агрохімікатів, дозволених до застосування в Україні.

Запрошуємо до діалогу .

Місія НВФ «Добробут»: сприяти зростанню ефективності та екологічності сільського господарства шляхом наукових досліджень гумінових речовин та виробництва новітніх препаратів на їх основі